درباره ما

 
شرکت زرفام پلیمر با استناد به بیش از ۱۰ سال سابقه پژوهشی و اجرایی مدیران خود در زمینه صنایع شیمیایی ساختمان در پروژه­های صنعتی اقدام به تولید تخصصی رنگ و کفپوش­های صنعتی و محصولات تعمیراتی نموده است.

این شرکت با هدف همکاری با بزرگترین پروژه­های صنعتی کشور به ویژه در استان خوزستان و بوشهر و نیاز اینگونه پروژه­ها به متریال صنعتی مانند رنگ و پوشش صنعتی، کفپوش، مواد تعمیراتی و … با بهره جستن از متخصصین برجسته و با سابقه رنگ و رزین، کارخانه زرفام پلیمر را در استان خوزستان تأسیس نموده است. بدین ترتیب امکان دسترسی پروژه­های صنعتی از جمله پروژه­های پتروشیمی، نیروگاه، پالایشگاه، بنادر، کارخانجات صنعتی و … به بخش عمده ای از محصولات مورد نیاز و خدمات فنی با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن فراهم گردیده است.

همچنین شرکت زرفام پلیمر درجهت حضور موثر در دیگر استان­ها، تدابیرخاصی را در نظر گرفته است تا محصولات تولیدی با کمترین هزینه حمل به دیگر نقاط ایران عزیز ارسال گردد.

هدف این شرکت، تولید محصولات با بالاترین کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی در جهت رقابت با محصولات خارجی موجود در بازار می ­باشد.